martedì 13 aprile 2010

Frymëzim i këndshëmMbi dallgët e jetës kjo udha ime e gjatë,unë rrëxohem dhe... ngrihem prapë!

Jeta është vuajtje ndersa shkaku i vuajtjeve eshte deshira per jet!

Mendo per te mira,sado qe provat nuk jan te shumta!Buzeqesh,edhe ateher kur zemra te qan.

Nessun commento :

Posta un commento

Faleminderit per komentin!